Regulamin

Zasady dokonywania rezerwacji online

Rezerwacja poprzez system rezerwacyjny odbywa się w następujący sposób:

 1. Gość otrzymuje możliwość wyboru oferowanych Pakietów oraz standardowych noclegów dostępnych w panelu rezerwacyjnym.
 2. Po zapoznaniu się z zawartością i ceną pakietu prosimy wybrać termin , rodzaj pokoju i ewentualnie opcje dodatkowe
 3. Po wyborze oferty Gość przechodzi do kolejnego kroku – formularza, w którym wypełnia swoje dane osobowe oraz swoje uwagi dotyczące rezerwacji.
 4. Po uzupełnieniu danych Klient może dokonać wpłaty zaliczki na jeden z wybranych sposobów:

* kartą kredytową (Visa, Mastercard, Eurocard, JCB, Diners Club, Polcard)
* Płatności elektronicznym przelewem bankowym (mTransfer, Płacę z Inteligo, MultiTransfer, Przelew24)
* standardowym przelewem bankowym

Transakcje kartą kredytową i e-przelewem są realizowane zapośrednictwem Centrum Rozliczeniowego Dotpay.

4a. Po wyborze płatności kartą lub przelewem elektronicznym zostaną Państwo przekierowani   na stronę umożliwiającą wpłatę zaliczki poprzez System Obsługi płatności Dotpay. Po przyjęciu wpłaty przez System Dotpayotrzymają Państwo   mailem automatyczne potwierdzenie wpłaty i  rezerwacji. Wiadomość będzie zawierała: dane klienta, nazwę hotelu, opis oferty, całkowitą cenę pobytu, wpłaconą zaliczkę oraz kwotę pozostającą do dopłaty w hotelu.

Jako potwierdzenie  wpłaty zaliczki prosimy o przedłożeniu w recepcji wydruk wiadomości e-mail potwierdzającej dokonaną rezerwację.

4b. Przy wyborze płatności przelewem bankowym otrzymacie Państwo potwierdzenie rezerwacji wstępnej, która zostanie ostatecznie potwierdzona po wpłacie zaliczki tradycyjnym przelewem lub on-line Rezerwacja wstępna jest ważna  przez 48 h od momentu dokonania rezerwacji i może być anulowana jeśli w tym czasie nie wpłynie zaliczka. Po wpłacie zaliczki otrzymacie Państwo wiadomość mailową potwierdzającą rezerwację, której wydruk prosimy przedstawić w recepcji hotelu  przy przyjeździe.

Ia. Rezerwacje Na Zapytanie

W przypadku braku dostępności pokoju online zapraszamy do wybrania opcji „Na Zapytanie”.  Prosimy wypełnić formularz zapytania, niezwłocznie sprawdzimy dostępność i prześlemy wiadomość mailową z potwierdzeniem dostępności terminu ( lub jego braku ) oraz informację o sposobie wpłaty zaliczki. Rezerwacja będzie potwierdzona po otrzymaniu wpłaty zaliczki, co potwierdzimy wiadomością mailową. Wydruk potwierdzenia prosimy przedstawić przy zameldowaniu w hotelu.

Opłaty oraz Anulacja Rezerwacji

 1. Płatność za pobyt następuje przy zameldowaniu.
 2. Dokonanie rezerwacji nie wiążą się z żadnymi dodatkowymi kosztami dla Państwa.
 3. W przypadku anulacji rezerwacji, do 14 dni przed datą rozpoczęcia pobytu anulacja jest bezpłatna. Hotel zobowiązuje się do zwrotu pełnej zaliczki w terminie 21 dni od daty anulowania rezerwacji.
 4. W przypadku anulacji rezerwacji poniżej 14 dni przed datą przyjazdu zaliczka staje się bezzwrotna.

III. Ustalenia Końcowe

 1. Prosimy o uważne wypełnianie formularzy, ponoszą Państwo pełna odpowiedzialność za poprawność zawartych w nich danych. Hotel nie bierze odpowiedzialności za pomyłki terminów, ani żadne inne pomyłki w formularzach.
 2. Za prawidłową obsługę opłat rezerwacyjnych odpowiedzialny jest system płatności elektronicznych Dotpay.pl
 3. Hotel oraz firma obsługująca serwis rezerwacji online nie ponosi odpowiedzialności za niedostępność systemu wynikłąz powodu czynników niezależnych.

IV. Dane Osobowe

Dokonując rezerwacji automatycznie wyrażają Państwo zgodę na umieszczenie Państwa danych osobowych w bazie danych serwisu. Dane te będą wykorzystywane wyłącznie w celu umożliwienia przeprowadzenia pełnego procesu rezerwacji oraz do celów marketingowych zgodnie z przepisami umowy z dnia 28.09.1997 o ochronie danych osobowych.

V. Akceptacja Regulaminu
Zaznaczenie opcji „Zapoznałem się z Regulaminem” oznacza Państwa akceptację warunków w nim zamieszczonych. Brak akceptacji Regulaminu uniemożliwi dokonanie rezerwacji.